Żurawie Fassi

Przedsiębiorstwo Fassi jest włoskim fabrykantem podnośników przeładunkowych. Swoją działalność zaczęła w roku 1946. Od tego czasu stopniowo nabywa kolejnych klientów, stając się jednym z największych fabrykantów tego typu maszyn w Europie. Przedsiębiorstwo największe zyski czerpie ze dystrybucji podnośników instalowanych na autach ciężarowych. Czym w związku z tym cechuje się przedsiębiorstwo?

Największą zaletą produkowanych sprzętów roboczych jest ich bezpieczeństwo oraz pionierskie rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają użytkownikom sprawną prace. Potwierdzeniem tych słów jest posiadanie przez podnośniki tej marki certyfikatu jakości ISO 9001 i oznaczenie CE, które podkreśla to, że żurawie dopełniają wzorca zawartego w dyrektywie dotyczącej tego typu sprzętów, wydanej przez Unię Europejską. Wytwórca gwarantuje trwałość struktury żurawi na co najmniej 60 tysięcy ciągów roboczych. Sprzęty firmy Fassi posiadają także certyfikaty NATO.

W ofercie producenta można odnaleźć takie serie jak Standard, Evolution, Micro, XS, AS a także AT. Niekonwencjonalne rozwiązanie zostało zastosowane w żurawiach serii C. Znaczące dla tego rodzaju sprzętów jest skrócone ramię zewnętrzne, które powoduje że żurawie zyskują niezwykle duży udźwig przy osi obrotu. Z powodu tej zdolności mogą zostać użytkowane do podnoszenia sporych ładunków. Poza tym, dzięki temu można osiągnąć spory udźwig podnośnika, nie zwiększając wymiarów urządzenia. Tym samym dźwig może być niezwykle dobrze sterowany.

Kolejnym atutem jest fakt, iż są to żurawie całkiem popularne. W związku z tym serwisy Fassi są oferowane przez wielu naszych sprzedawców. Są to zwykle remonty gwarancyjne a także naprawy pogwarancyjne.

Dane przedsiębiorstwo jest jednym z największych producentów podnośników hydraulicznych w Europie. Szukając urządzeń do swojej firmy, powinno się zaznajomić się z maszynami tej firmy. Dodatkowo powinno się poznać oferty takich przedsiębiorstw jak Palfinger oraz Hiab. Wszystkie trzy firmy tworzą współcześnie elitę w produkcji oraz dystrybucji tego rodzaju maszyn.

żurawie fassiCzym się odróżniają maszyny Fassi?

Firma Fassi jest włoskim producentem żurawi przeładunkowych. Dzieje firmy sięgają roku 1946. Główna siedziba firmy jest w Bergamo w Lombradii, jednakże sprzęty producenta cieszą się ogromną sławą w wielu krajach na ziemi, a firma uchodzi za jednego z liderów w swojej specjalności. Najchętniej kupowane są przede wszystkim wysokie żurawie montowane na autach ciężarowych. Wytwórca oferuje maszyny od 1 TM do 120 TM. Makieta żurawia Fassi powstał już w 1965 roku. Dzisiaj oferta obejmuje w swoje podstawowej wersji aż trzydzieści dwa modele, które fabrykowane są w odmiennych wariantach, spełniając tym samym nadzwyczaj zróżnicowane potrzeby klientów....

Maszyny robocze firmy Hiab

Rozpoczynając działalność gospodarczą w specjalizacyj budowlanej, czy elektrycznej niejednokrotnie niezbędne staje się posiadanie własnego podnośnika. Przez to łatwiejszy stanie się dostęp do bardzo wielu miejsc, do których ciężko dostać się za pomocą zwyczajnego rusztowania. Jedną z firma, która dysponuje takimi maszynami w swojej sprzedaży jest firma Hiab...

Wypożyczając podnośniki jezdne

Firmy, które oferują wynajem dźwigów jezdnych przede wszystkim powinny zastanowić się nad swoją ofertą. Warto aby znalazły się w niej wszystkie kluczowe informacje oraz detale. Witryna internetowa Na witrynie www przedsiębiorstwa powinny znajdować się Różnią się między innymi udźwigiem oraz długością wysięgu głównego....