Żurawie Fassi

Przedsiębiorstwo Fassi jest włoskim fabrykantem podnośników przeładunkowych. Swoją działalność zaczęła w roku 1946. Od tego czasu stopniowo nabywa kolejnych klientów, stając się jednym z największych fabrykantów tego typu maszyn w Europie. Przedsiębiorstwo największe zyski czerpie ze dystrybucji podnośników instalowanych na autach ciężarowych. Czym w związku z tym cechuje się przedsiębiorstwo?

Największą zaletą produkowanych sprzętów roboczych jest ich bezpieczeństwo oraz pionierskie rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają użytkownikom sprawną prace. Potwierdzeniem tych słów jest posiadanie przez podnośniki tej marki certyfikatu jakości ISO 9001 i oznaczenie CE, które podkreśla to, że żurawie dopełniają wzorca zawartego w dyrektywie dotyczącej tego typu sprzętów, wydanej przez Unię Europejską. Wytwórca gwarantuje trwałość struktury żurawi na co najmniej 60 tysięcy ciągów roboczych. Sprzęty firmy Fassi posiadają także certyfikaty NATO.

W ofercie producenta można odnaleźć takie serie jak Standard, Evolution, Micro, XS, AS a także AT. Niekonwencjonalne rozwiązanie zostało zastosowane w żurawiach serii C. Znaczące dla tego rodzaju sprzętów jest skrócone ramię zewnętrzne, które powoduje że żurawie zyskują niezwykle duży udźwig przy osi obrotu. Z powodu tej zdolności mogą zostać użytkowane do podnoszenia sporych ładunków. Poza tym, dzięki temu można osiągnąć spory udźwig podnośnika, nie zwiększając wymiarów urządzenia. Tym samym dźwig może być niezwykle dobrze sterowany.

Kolejnym atutem jest fakt, iż są to żurawie całkiem popularne. W związku z tym serwisy Fassi są oferowane przez wielu naszych sprzedawców. Są to zwykle remonty gwarancyjne a także naprawy pogwarancyjne.

Dane przedsiębiorstwo jest jednym z największych producentów podnośników hydraulicznych w Europie. Szukając urządzeń do swojej firmy, powinno się zaznajomić się z maszynami tej firmy. Dodatkowo powinno się poznać oferty takich przedsiębiorstw jak Palfinger oraz Hiab. Wszystkie trzy firmy tworzą współcześnie elitę w produkcji oraz dystrybucji tego rodzaju maszyn.

żurawie fassiMaszyny załadunkowe Hiab

W ofercie firmy Hiab równolegle obszernej palety żurawi uniwersalnego użytkowania można znaleźć dodatkowo urządzenia hakowe, linowe oraz bramowe z grupy MULTILIFT. Zaletą tego typu maszyn załadunkowych jest głównie to, że jeden samochód ciężarowy może wykonywać kilka funkcji z powodu zastosowania innych wariantów nadwozi oraz kontenerów. Sprzęty sprzedawane pod nazwą Hiab to wysoka jakość lidera Małe hakowce Hiab...

Jaki osprzęt oferuje Palfinger?

Firma Palfinger jest austriackim producentem dźwigów, urządzeń do przeładunków oraz maszyn opierających się na układzie hydrauliki siłowej. Historia firmy sięga lat trzydziestych XX wieku. W latach 50-ych jednostka opracowała własny prototyp żurawia przeznaczonego do przytwierdzenia na podwoziu pojazdu ciężarowego. Dziś maszyny Palfinger...

Podnośniki do wynajęcia

W związku z pojawianiem się coraz oryginalnych projektów budowlanych wzrasta zapotrzebowanie na pracę przy pomocy dzisiejszych maszyn budowlanych. Jako, że nie zawsze jest popłatna inwestycja w zakup nowego wyposażenia - jest to na przykład pojedynczy remont czy budowa pojedynczych budynków, intensywnie rozwija się specjalizacja najmu żurawi. Firmy oferujące wynajem żurawi mają w swojej szerokiej ofercie Urządzenie dźwigowe składa się z wyciągarki, wysięgnika i kolumny....