Podnośniki Palfinger

W obecnych czasach powstaje sporo różnorodnych firm, dlatego że społeczeństwo woli zakładać własne biznesy niż pracować dla kogoś. Niejednokrotnie są to usługi powiązane ze sferą budownictwa bądź elektrotechniki. Zdarzają się przypadki, gdy do zrealizowania jest praca na wysokości. W takim przypadku należy mieć stosowny podnośnik. Dzisiaj na rynku najlepsze podnośniki wytwarzają przedsiębiorstwa Palfinger, Hiab oraz Fassi.

Firma Palfinger jest austriackim fabrykantem dźwigów oraz sprzętów do przeładunków i maszyn bazujących na układzie siłowników hydraulicznych. Początkowe uwagi o firmie pochodzą z lat 30. XX wieku, natomiast w latach 50 firma opracowała prototyp żurawia, który można było zamontować na podwozu pojazdu. Do tej pory maszyny tej firmy cieszą się dużym przyjęciem pośród interesantów.

W sprzedaży firmy możemy przede wszystkim znaleźć żurawie przenośne. Co więcej, niezwykle znaczącą grupą stanowią żurawie i podesty kolejowe. Wśród bardzo obszernej oferty swoje miejsce znalazły też żurawie morskie i wojskowe. Pośród przedkładanych sprzętów, firma oferuje nabywcom również specjalistyczne żurawie, które są dedykowane do zadań leśnych oraz recyklingowych. Są to urządzenia, które są dopasowane do roboty w trudnych warunkach.

Często selekcjonowanym produktem przedsiębiorstwa są też żurawie samojezdne. Wybór jest bardzo duży i można w nim znaleźć tradycyjne oraz współczesne żurawie, które są wyekwipowane w różnorodne mechanizmy oraz systemy sterowania. W ofercie austriackiego producenta można też odszukać takie osprzęty jak hakowce i bramowce. Do tego, interesant znajdzie tam także osprzęt roboczy, który jest zaprojektowany dla żurawi przenośnych.

Maszyny przedsiębiorstwa są znane ze swojej trwałości i bezawaryjności. Jednakże w przypadku usterki, serwis Palfinger można znaleźć wśród ofert wielu polskich przedsiębiorstw, trudniących się remontami tego rodzaju sprzętów. Z powodu renomy przedsiębiorstwa nie występują kłopoty z dostępem do części wymiennych.

Szukając porządnych oraz niezawodnych podnośników a także innych maszyn roboczych, powinno się przyjrzeć się ofercie tego przedsiębiorstwa. Jest teraz jednym z liderów na rynku maszyn roboczych.

palfinger maszyny XXI wiekuCzym się odróżniają maszyny Fassi?

Firma Fassi jest włoskim producentem żurawi przeładunkowych. Dzieje firmy sięgają roku 1946. Główna siedziba firmy jest w Bergamo w Lombradii, jednakże sprzęty producenta cieszą się ogromną sławą w wielu krajach na ziemi, a firma uchodzi za jednego z liderów w swojej specjalności. Najchętniej kupowane są przede wszystkim wysokie żurawie montowane na autach ciężarowych. Wytwórca oferuje maszyny od 1 TM do 120 TM. Makieta żurawia Fassi powstał już w 1965 roku. Dzisiaj oferta obejmuje w swoje podstawowej wersji aż trzydzieści dwa modele, które fabrykowane są w odmiennych wariantach, spełniając tym samym nadzwyczaj zróżnicowane potrzeby klientów....

Maszyny robocze firmy Hiab

Rozpoczynając działalność gospodarczą w specjalizacyj budowlanej, czy elektrycznej niejednokrotnie niezbędne staje się posiadanie własnego podnośnika. Przez to łatwiejszy stanie się dostęp do bardzo wielu miejsc, do których ciężko dostać się za pomocą zwyczajnego rusztowania. Jedną z firma, która dysponuje takimi maszynami w swojej sprzedaży jest firma Hiab...

Maszyny Hiab i ich istotność w budownictwie

Rozwiązania załadunkowe, jakie można zamontować na podwoziu pojazdów ciężarowych cieszą się ogromną popularnością. Funkcje jakie wypełniają są jednakże na tyle znaczące, że wybór rozwiązań tego typu pod żadnym pozorem nie może być przypadkowy. Tylko najbardziej uznani producenci mogą spodziewać się sporego zainteresowania ze strony klientów i właśnie do tej grupy zalicza się przedsiębiorstwo Hiab...