Podnośniki Palfinger

W obecnych czasach powstaje sporo różnorodnych firm, dlatego że społeczeństwo woli zakładać własne biznesy niż pracować dla kogoś. Niejednokrotnie są to usługi powiązane ze sferą budownictwa bądź elektrotechniki. Zdarzają się przypadki, gdy do zrealizowania jest praca na wysokości. W takim przypadku należy mieć stosowny podnośnik. Dzisiaj na rynku najlepsze podnośniki wytwarzają przedsiębiorstwa Palfinger, Hiab oraz Fassi.

Firma Palfinger jest austriackim fabrykantem dźwigów oraz sprzętów do przeładunków i maszyn bazujących na układzie siłowników hydraulicznych. Początkowe uwagi o firmie pochodzą z lat 30. XX wieku, natomiast w latach 50 firma opracowała prototyp żurawia, który można było zamontować na podwozu pojazdu. Do tej pory maszyny tej firmy cieszą się dużym przyjęciem pośród interesantów.

W sprzedaży firmy możemy przede wszystkim znaleźć żurawie przenośne. Co więcej, niezwykle znaczącą grupą stanowią żurawie i podesty kolejowe. Wśród bardzo obszernej oferty swoje miejsce znalazły też żurawie morskie i wojskowe. Pośród przedkładanych sprzętów, firma oferuje nabywcom również specjalistyczne żurawie, które są dedykowane do zadań leśnych oraz recyklingowych. Są to urządzenia, które są dopasowane do roboty w trudnych warunkach.

Często selekcjonowanym produktem przedsiębiorstwa są też żurawie samojezdne. Wybór jest bardzo duży i można w nim znaleźć tradycyjne oraz współczesne żurawie, które są wyekwipowane w różnorodne mechanizmy oraz systemy sterowania. W ofercie austriackiego producenta można też odszukać takie osprzęty jak hakowce i bramowce. Do tego, interesant znajdzie tam także osprzęt roboczy, który jest zaprojektowany dla żurawi przenośnych.

Maszyny przedsiębiorstwa są znane ze swojej trwałości i bezawaryjności. Jednakże w przypadku usterki, serwis Palfinger można znaleźć wśród ofert wielu polskich przedsiębiorstw, trudniących się remontami tego rodzaju sprzętów. Z powodu renomy przedsiębiorstwa nie występują kłopoty z dostępem do części wymiennych.

Szukając porządnych oraz niezawodnych podnośników a także innych maszyn roboczych, powinno się przyjrzeć się ofercie tego przedsiębiorstwa. Jest teraz jednym z liderów na rynku maszyn roboczych.

palfinger maszyny XXI wiekuMaszyny załadunkowe Hiab

W ofercie firmy Hiab równolegle obszernej palety żurawi uniwersalnego użytkowania można znaleźć dodatkowo urządzenia hakowe, linowe oraz bramowe z grupy MULTILIFT. Zaletą tego typu maszyn załadunkowych jest głównie to, że jeden samochód ciężarowy może wykonywać kilka funkcji z powodu zastosowania innych wariantów nadwozi oraz kontenerów. Sprzęty sprzedawane pod nazwą Hiab to wysoka jakość lidera Małe hakowce Hiab...

Maszyny robocze firmy Hiab

Rozpoczynając działalność gospodarczą w specjalizacyj budowlanej, czy elektrycznej niejednokrotnie niezbędne staje się posiadanie własnego podnośnika. Przez to łatwiejszy stanie się dostęp do bardzo wielu miejsc, do których ciężko dostać się za pomocą zwyczajnego rusztowania. Jedną z firma, która dysponuje takimi maszynami w swojej sprzedaży jest firma Hiab...

Co powinno się wiedzieć o dźwigach hydraulicznych Fassi

Jedna z największych firm na świecie trudniących się fabrykacją żurawi hydraulicznych - przedsiębiorstwo Fassi - serie urządzeń tradycyjnych poszerza o dużą ilość innowacyjnych rozwiązań. W ofercie możemy znaleźćserie żurawi Standard, Evolution, Micro, XS, AS, AT. Co mimo to warto wiedzieć o pojedynczych maszynach? Oraz co sprzęty Fassi odróżnia z innych ofert dostępnych na rynku? Jakie systemy sterowania? Seria żurawi Standard zaopatrzona...