Wypożyczając podnośniki jezdne

zdj_113

Firmy, które oferują wynajem dźwigów jezdnych przede wszystkim powinny zastanowić się nad swoją ofertą. Warto aby znalazły się w niej wszystkie kluczowe informacje oraz detale.

Witryna internetowa

Na witrynie www przedsiębiorstwa powinny znajdować się najbardziej istotne informacje a więc:

 • opis oferowanych usług,
 • oferta,
 • kilka słów o firmie,
 • dane firmy.

Istotnym elementem wydaje się być ponadto galeria, w której klient może zobaczyć jakie dźwigi ma do wyboru. Są bowiem dźwigi firm lepszych i nieco gorszych. Różnią się między innymi udźwigiem oraz długością wysięgu głównego.

Oferta dla klienta

Oferta, która skierowana jest do klienta powinna zawierać takie szczegóły jak:

 • zakres oferowanych usług,
 • obszar na którym usługi są realizowane,
 • opis posiadanego sprzętu,
 • uprawnienia pracowników,
 • kosztorys,
 • dane teleadresowe w celu nawiązania kontaktu,
 • udźwig sprzętu,
 • doświadczenie firmy,
 • dotychczasowe realizacje.

Są to najważniejsze informacje, na które klienci najczęściej zwracają uwagę.

Kontakt z firmą

 

Klient, po zapoznaniu się z ofertą, chce nawiązać z nami kontakt oraz dowiedzieć się szczegółów. Pracownicy firmy powinni być odpowiednio przygotowani do udzielenia informacji. Warto jest więc poznać specyfikację swoich pojazdów, a także mieć kalendarz, w którym wyraźnie będzie zaznaczone, które terminy są jeszcze dostępne.

Zlecenie usługi

Po kontakcie najczęściej zlecana jest usługa. Warto, przed wykonaniem prac, podpisać umowę, gdzie szczegółowo zostanie określony zakres czynności. W ten sposób unikniemy zbędnych konfliktów oraz nieporozumień. Co więcej, obie strony wiedzą za co płacą i czego mają się spodziewać.

Reasumując, wynajmowanie dźwigów samojezdnych wcale nie jest tak banalnym zadaniem jak może się wydawać. Po pierwsze warto posiadać wiedzę na temat specyfikacji danego pojazdu, po drugie trzeba umieć dostosować pojazd do prac, które będą zlecane. Musimy także posiadać wiedzę na temat wyceny danej usługi. Często ten element bywa najbardziej problematyczny. Ofertę wybierzemy w idealny sposób jeżeli zapoznamy się z propozycjami kilku przedsiębiorstw obecnych na rynku, będziemy wiedzieli jakim budżetem dysponujemy i dokładnie określimy nasze wymagania.

dźwigi - wynajem i ich pracaDźwigi i ich dzisiejsze zastosowanie

Dźwig przydaje się w wielu różnych okolicznościach. Wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność przemieszczenia wielkiego obiektu w inne miejsce lub na inną wysokość. Każdy taki sprzęt jest jednakowoż konkretnie dostosowany do zastosowania, co określa zakres udźwigu, a także wysokość, na jakiej można za jego pośrednictwem zrealizować daną pracę. ...

Co powinno się wiedzieć o dźwigach hydraulicznych Fassi

Jedna z największych firm na świecie trudniących się fabrykacją żurawi hydraulicznych - przedsiębiorstwo Fassi - serie urządzeń tradycyjnych poszerza o dużą ilość innowacyjnych rozwiązań. W ofercie możemy znaleźćserie żurawi Standard, Evolution, Micro, XS, AS, AT. Co mimo to warto wiedzieć o pojedynczych maszynach? Oraz co sprzęty Fassi odróżnia z innych ofert dostępnych na rynku? Jakie systemy sterowania? Seria żurawi Standard zaopatrzona...

Podnośniki do wynajęcia

W związku z pojawianiem się coraz oryginalnych projektów budowlanych wzrasta zapotrzebowanie na pracę przy pomocy dzisiejszych maszyn budowlanych. Jako, że nie zawsze jest popłatna inwestycja w zakup nowego wyposażenia - jest to na przykład pojedynczy remont czy budowa pojedynczych budynków, intensywnie rozwija się specjalizacja najmu żurawi. Firmy oferujące wynajem żurawi mają w swojej szerokiej ofercie Urządzenie dźwigowe składa się z wyciągarki, wysięgnika i kolumny....