Wypożyczając podnośniki jezdne

zdj_113

Firmy, które oferują wynajem dźwigów jezdnych przede wszystkim powinny zastanowić się nad swoją ofertą. Warto aby znalazły się w niej wszystkie kluczowe informacje oraz detale.

Witryna internetowa

Na witrynie www przedsiębiorstwa powinny znajdować się najbardziej istotne informacje a więc:

 • opis oferowanych usług,
 • oferta,
 • kilka słów o firmie,
 • dane firmy.

Istotnym elementem wydaje się być ponadto galeria, w której klient może zobaczyć jakie dźwigi ma do wyboru. Są bowiem dźwigi firm lepszych i nieco gorszych. Różnią się między innymi udźwigiem oraz długością wysięgu głównego.

Oferta dla klienta

Oferta, która skierowana jest do klienta powinna zawierać takie szczegóły jak:

 • zakres oferowanych usług,
 • obszar na którym usługi są realizowane,
 • opis posiadanego sprzętu,
 • uprawnienia pracowników,
 • kosztorys,
 • dane teleadresowe w celu nawiązania kontaktu,
 • udźwig sprzętu,
 • doświadczenie firmy,
 • dotychczasowe realizacje.

Są to najważniejsze informacje, na które klienci najczęściej zwracają uwagę.

Kontakt z firmą

 

Klient, po zapoznaniu się z ofertą, chce nawiązać z nami kontakt oraz dowiedzieć się szczegółów. Pracownicy firmy powinni być odpowiednio przygotowani do udzielenia informacji. Warto jest więc poznać specyfikację swoich pojazdów, a także mieć kalendarz, w którym wyraźnie będzie zaznaczone, które terminy są jeszcze dostępne.

Zlecenie usługi

Po kontakcie najczęściej zlecana jest usługa. Warto, przed wykonaniem prac, podpisać umowę, gdzie szczegółowo zostanie określony zakres czynności. W ten sposób unikniemy zbędnych konfliktów oraz nieporozumień. Co więcej, obie strony wiedzą za co płacą i czego mają się spodziewać.

Reasumując, wynajmowanie dźwigów samojezdnych wcale nie jest tak banalnym zadaniem jak może się wydawać. Po pierwsze warto posiadać wiedzę na temat specyfikacji danego pojazdu, po drugie trzeba umieć dostosować pojazd do prac, które będą zlecane. Musimy także posiadać wiedzę na temat wyceny danej usługi. Często ten element bywa najbardziej problematyczny. Ofertę wybierzemy w idealny sposób jeżeli zapoznamy się z propozycjami kilku przedsiębiorstw obecnych na rynku, będziemy wiedzieli jakim budżetem dysponujemy i dokładnie określimy nasze wymagania.

dźwigi - wynajem i ich pracaMaszyny załadunkowe Hiab

W ofercie firmy Hiab równolegle obszernej palety żurawi uniwersalnego użytkowania można znaleźć dodatkowo urządzenia hakowe, linowe oraz bramowe z grupy MULTILIFT. Zaletą tego typu maszyn załadunkowych jest głównie to, że jeden samochód ciężarowy może wykonywać kilka funkcji z powodu zastosowania innych wariantów nadwozi oraz kontenerów. Sprzęty sprzedawane pod nazwą Hiab to wysoka jakość lidera Małe hakowce Hiab...

Żurawie Fassi

Przedsiębiorstwo Fassi jest włoskim fabrykantem podnośników przeładunkowych. Swoją działalność zaczęła w roku 1946. Od tego czasu stopniowo nabywa kolejnych klientów, stając się jednym z największych fabrykantów tego typu maszyn w Europie. Przedsiębiorstwo największe zyski czerpie ze dystrybucji podnośników instalowanych na autach ciężarowych. Czym w związku z tym cechuje się przedsiębiorstwo?...

Usługi dźwigowe

Jeśli posiadamy gabarytowy towar do przewiezienia warto zastanowić się nad wynajmem dźwigu. Wynajęcie wydaje się nie za bardzo skomplikowaną czynnością. Podstawą jednak powinno być określenie naszych potrzeb oraz wymagań. Rozpoczęcie poszukiwań Błędem wielu przedsiębiorstw, które oferują usługi dźwigowe jest niezbyt dobrze sprecyzowana oferta. W praktyce może ona się różnić od tego, co przedsiębiorstwo przedstawia na swojej stronie internetowej, czy też innych materiałach promocyjnych....